PIT STOP usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania PIT STOP usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania
PIT STOP usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania

Tel. 785 953 263

O Firmie

Nasza firma zajmuje się usuwaniem wgnieceń na karoserii bez konieczności ponownego lakierowania. Do napraw karoserii bez lakierowania stosujemy technologii PDR (Paintless Dent Repair). Metoda PDR od lat była doskonalona w Stanach Zjednoczonych a niedawno weszła do Polski.

Jako pierwsi w Nysie zaczęliśmy stosować technologię PDR a dzięki mobilności naszego serwisu możemy wykonać naprawę u klienta. PIT STOP nie ogranicza zasięgu napraw tylko do Nysy. Dojedziemy do klientów z województw: opolskie, dolnośląskie, śląskie. Przy większych zleceniach na terenach dotkniętych przez gradobicie dojedziemy w każde miejsce w Europie.

Naprawiony u nas samochód lub motocykl nie traci na wartości ponieważ my pozostawiamy oryginalny lakier. Każdy inny warsztat blacharsko lakierniczy przy tradycyjnych naprawach pogrubia powłokę lakierniczą co przekłada się na spadek wartości pojazdu. Naprawa wgnieceń bez konieczności lakierowania ma istotny wpływ przy odsprzedaży pojazdu.

Usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania Naprawa wgnieceń karoserii bez lakierowania Naprawa auta po gradobiciu Gradobicie wgniecenia karoserii Metoda PDR Warsztat blacharsko lakierniczy Nysa Warsztat blacharsko lakierniczy opolskie Blacharstwo-lakiernictwo Nysa Naprawa motocykli Nysa Naprawa motocykli Vag Nysa Zlot Volkswagena w Nysie Pokaz wody i ognia w Nysie